Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταXENPAK Πομποδέκτης

100G απόσταση 10KM μετάδοσης μήκους κύματος 1310nm ενότητα fh-CFPLR4CDL10

Πιστοποίηση
Κίνα LonRise Equipment Co. Ltd. Πιστοποιήσεις
Κίνα LonRise Equipment Co. Ltd. Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Είναι καλός προμηθευτής με την καλή υπηρεσία.

—— Mark Rejardest

Το LonRise αυτό είναι προμηθευτής αγαθών που είναι επιχείρηση αξίας.

—— Δαβίδ Vike Moj

Η πολύ ευχάριστη συνεργασία, πολύτιμος προμηθευτής, θα συνεχίσει να κρατά τη συνεργασία

—— Johnny Zarate

Κατά τη διάρκεια της παράδοσης τα αγαθά βλάφθηκαν από το DHL, αλλά LonRise τακτοποιεί τα νέα αγαθά σε μας έγκαιρους, πραγματικά τα αγαθά πολύ εκτιμούν για τον προμηθευτή μας

—— Λι Papageorge

Προμηθευτής Trustable στην Κίνα, πολύ ευτυχή να κάνει επιχειρήσεις με Lonrise.

—— Rohit Verma

Η καλή ποιότητα με την καλή τιμή, αυτό είναι την πρώτη φορά μου να αγοράσω τον εξοπλισμό από την Κίνα, γρήγορη παράδοση, DHL 3 ημέρες εμπειρία του Μεξικού, Νίκαια.

—— Varela του Sergio

Είμαι Online Chat Now

100G απόσταση 10KM μετάδοσης μήκους κύματος 1310nm ενότητα fh-CFPLR4CDL10

100G απόσταση 10KM μετάδοσης μήκους κύματος 1310nm ενότητα fh-CFPLR4CDL10
100G απόσταση 10KM μετάδοσης μήκους κύματος 1310nm ενότητα fh-CFPLR4CDL10 100G απόσταση 10KM μετάδοσης μήκους κύματος 1310nm ενότητα fh-CFPLR4CDL10

Μεγάλες Εικόνας :  100G απόσταση 10KM μετάδοσης μήκους κύματος 1310nm ενότητα fh-CFPLR4CDL10

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Chinese brand
Πιστοποίηση: CE FCC ISO
Αριθμό μοντέλου: Fh-CFPLR4CDL10
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ΜΟΝΆΔΑ
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: νέος στο κιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 1-2 dryas
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 100 μονάδες/μήνα

100G απόσταση 10KM μετάδοσης μήκους κύματος 1310nm ενότητα fh-CFPLR4CDL10

περιγραφή
μάρκα: Κινεζικό εμπορικό σήμα μοντέλο: Fh-CFPLR4CDL10
Απόσταση μετάδοσης: 10 χλμ μήκος κύματος: 1330 NM

 
100G απόσταση 10KM μετάδοσης μήκους κύματος 1310nm κινεζική ενότητα εμπορικών σημάτων fh-CFPLR4CDL10


 
 
Fh-CFPLR4CDL10 

 

 

100G απόσταση 10KM μετάδοσης μήκους κύματος 1310nm ενότητα fh-CFPLR4CDL10 0

 

 

 
FAQ
 
1. Πού τα προϊόντα σας προέρχονται από;
Τα όλα προϊόντα μας είναι από τη Cisco/τη διανομή Huawei, Cisco/συνεργάτης Huawei άμεσα. Είμαστε συνεργάτης της Cisco σε τοπικό, με ελεγχμένη τη cisco πιστοποίηση.
 
2. Εάν όλα τα equioments μπορώ να αγοράσω την υπηρεσία από το τοπικό cisco;
Για όλους τους εξοπλισμούς μπορείτε να αγοράσετε την υπηρεσία από τοπικό, επειδή τα αγαθά μας είναι έξυπνα καθαρά ελεύθερα, όλοι με τον καθαρό αύξοντα αριθμό.
 
3. Πώς να στείλει τα αγαθά;
Εργασία Lonrise με DHL, τη FEDEX, το UPS και TNT. Η διαταγή σας θα αποσταλεί από τη σαφή παράδοση από σπίτι σε σπίτι.
 
4. Ποιος είναι ο όρος πληρωμής σας;
Δεχόμαστε πάντα την προκαταβολή 10%. Για μακροπρόθεσμη συνεργασία, μπορούμε να θεωρήσουμε για να εφαρμόσει η πίστωση αναλόγως.
 
 

 

Σχετικά προϊόντα
 
 
XENPAK-10GB-LX4 XENPAK-10GB-ZR XENPAK-10GB-LRM
 
XENPAK-10GB-SR XENPAK-10GB-LR+ XENPAK-10GB-LR


SFP-10G-SR SFP-10G-LRM SFP-H10GB-CU3M
 

SFP-10G-ER SFP-10G-ER QSFP-H40G-CU3M
QSFP-H40G-CU0-5M QSFP-H40G-CU5M QSFP-4SFP10G-CU1M

 

 

 

 
 

Στοιχεία επικοινωνίας
LonRise Equipment Co. Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Laura

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Αφήστε ένα μήνυμα

We bellen je snel terug!