Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταCisco Ενότητες SFP

SFP-10g-LR-s οπτική ενότητα πομποδεκτών της Cisco για το ντουλάπι καλωδίωσης κέντρων δεδομένων/επιχείρησης

Πιστοποίηση
Κίνα LonRise Equipment Co. Ltd. Πιστοποιήσεις
Κίνα LonRise Equipment Co. Ltd. Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Είναι καλός προμηθευτής με την καλή υπηρεσία.

—— Mark Rejardest

Το LonRise αυτό είναι προμηθευτής αγαθών που είναι επιχείρηση αξίας.

—— Δαβίδ Vike Moj

Η πολύ ευχάριστη συνεργασία, πολύτιμος προμηθευτής, θα συνεχίσει να κρατά τη συνεργασία

—— Johnny Zarate

Κατά τη διάρκεια της παράδοσης τα αγαθά βλάφθηκαν από το DHL, αλλά LonRise τακτοποιεί τα νέα αγαθά σε μας έγκαιρους, πραγματικά τα αγαθά πολύ εκτιμούν για τον προμηθευτή μας

—— Λι Papageorge

Προμηθευτής Trustable στην Κίνα, πολύ ευτυχή να κάνει επιχειρήσεις με Lonrise.

—— Rohit Verma

Η καλή ποιότητα με την καλή τιμή, αυτό είναι την πρώτη φορά μου να αγοράσω τον εξοπλισμό από την Κίνα, γρήγορη παράδοση, DHL 3 ημέρες εμπειρία του Μεξικού, Νίκαια.

—— Varela του Sergio

Είμαι Online Chat Now

SFP-10g-LR-s οπτική ενότητα πομποδεκτών της Cisco για το ντουλάπι καλωδίωσης κέντρων δεδομένων/επιχείρησης

SFP-10g-LR-s οπτική ενότητα πομποδεκτών της Cisco για το ντουλάπι καλωδίωσης κέντρων δεδομένων/επιχείρησης
SFP-10g-LR-s οπτική ενότητα πομποδεκτών της Cisco για το ντουλάπι καλωδίωσης κέντρων δεδομένων/επιχείρησης SFP-10g-LR-s οπτική ενότητα πομποδεκτών της Cisco για το ντουλάπι καλωδίωσης κέντρων δεδομένων/επιχείρησης SFP-10g-LR-s οπτική ενότητα πομποδεκτών της Cisco για το ντουλάπι καλωδίωσης κέντρων δεδομένων/επιχείρησης SFP-10g-LR-s οπτική ενότητα πομποδεκτών της Cisco για το ντουλάπι καλωδίωσης κέντρων δεδομένων/επιχείρησης

Μεγάλες Εικόνας :  SFP-10g-LR-s οπτική ενότητα πομποδεκτών της Cisco για το ντουλάπι καλωδίωσης κέντρων δεδομένων/επιχείρησης

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Cisco
Πιστοποίηση: CE
Αριθμό μοντέλου: SFP-10g-LR-s
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 50
Τιμή: negonation
Συσκευασία λεπτομέρειες: Κοινή συσκευασία
Χρόνος παράδοσης: 2-3days
Όροι πληρωμής: Western Union, L/C, T/T, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 1000

SFP-10g-LR-s οπτική ενότητα πομποδεκτών της Cisco για το ντουλάπι καλωδίωσης κέντρων δεδομένων/επιχείρησης

περιγραφή
Κατάσταση: NIB και χρησιμοποιημένος Κλάδος: CISCO
Τύπος: οπτικό transceriver Δομή λιμένων: το διαμορφώσιμο
Διαβίβαση Τιμή: 10/100/1000Mbps Η πορεία: Κανάλι ινών
δοκιμασμένος: νέο σφραγισμένο κιβώτιο
Υψηλό φως:

cisco switch fiber module

,

cisco sfp transceivers

SFP-10g-LR-s οπτική ενότητα πομποδεκτών της Cisco για το ντουλάπι καλωδίωσης κέντρων δεδομένων/επιχείρησης

 

SFP-10g-LR-s

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα της Cisco SFP-10g-LR-s

 

Γρήγορες λεπτομέρειες:

 

Οι ενότητες της Cisco 10GBASE SFP+ σας δίνουν μια ευρεία ποικιλία 10 επιλογών συνδετικότητας Gigabit Ethernet για το κέντρο δεδομένων, το ντουλάπι επιχειρηματικής καλωδίωσης, και τις εφαρμογές μεταφορών φορέων παροχής υπηρεσιών.

 

Προδιαγραφές της Cisco SFP-10g-LR-s

 

  • Τύπος: SFP+
  • Τύπος συσκευών: Ενότητα πομποδεκτών
  • Τύπος διεπαφών (λεωφορείο): Βυσματωτή ενότητα
  • Τεχνολογία συνδετικότητας: Συνδεμένος με καλώδιο
  • Εφαρμογή: 10gbase-LR
  • Ποσοστό μεταφοράς δεδομένων: 10Gbps
  • Μήκος κύματος: 1310nm
  • Ανώτατη απόσταση: 10km
  • Τύπος ινών: SMF
  • Συνδετήρας: DuplexLC
  • DDM: Με DDM
  • Λειτουργούσα θερμοκρασία: 0~70 °C

 

Εφαρμογές:

 

  • Τύπος: SFP+
  • Τύπος συσκευών: Ενότητα πομποδεκτών
  • Τύπος διεπαφών (λεωφορείο): Βυσματωτή ενότητα
  • Τεχνολογία συνδετικότητας: Συνδεμένος με καλώδιο
  • Εφαρμογή: 10gbase-LR
  • Ποσοστό μεταφοράς δεδομένων: 10Gbps
  • Μήκος κύματος: 1310nm
  • Ανώτατη απόσταση: 10km
  • Τύπος ινών: SMF
  • Συνδετήρας: DuplexLC
  • DDM: Με DDM
  • Λειτουργούσα θερμοκρασία: 0~70 °C

Διαταγή των πληροφοριών:

 

PN DESCRIBTION
Glc-LH-SM Γερμανία SFP, πομποδέκτης συνδετήρων LX/LH LC
Glc-LH-SMD 1000BASE-LX/LH ενότητα πομποδεκτών SFP, MMF/SMF, 1310nm, DOM
Glc-sx-ΚΚ Γερμανία SFP, πομποδέκτης συνδετήρων SX LC
Glc-sx-MMD 1000base-SX ενότητα πομποδεκτών SFP, MMF, 850nm, DOM
Glc-zx-SM 1000BASE-ZX SFP
Glc-zx-SM 1000BASE-ZX SFP

 

Εικόνες για την αναφορά:

 

SFP-10g-LR-s οπτική ενότητα πομποδεκτών της Cisco για το ντουλάπι καλωδίωσης κέντρων δεδομένων/επιχείρησης 0

 

 

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
LonRise Equipment Co. Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Laura

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα

Αφήστε ένα μήνυμα

We bellen je snel terug!