Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικός πομποδέκτης SFP

Αρχική ενότητα Oc-48c STM-16c ενοτήτων SFP-OC48-IR1= πομποδεκτών της Cisco SFP

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας οπτικός πομποδέκτης SFP για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας οπτικός πομποδέκτης SFP για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Είναι καλός προμηθευτής με την καλή υπηρεσία.

—— Mark Rejardest

Το LonRise αυτό είναι προμηθευτής αγαθών που είναι επιχείρηση αξίας.

—— Δαβίδ Vike Moj

Η πολύ ευχάριστη συνεργασία, πολύτιμος προμηθευτής, θα συνεχίσει να κρατά τη συνεργασία

—— Johnny Zarate

Κατά τη διάρκεια της παράδοσης τα αγαθά βλάφθηκαν από το DHL, αλλά LonRise τακτοποιεί τα νέα αγαθά σε μας έγκαιρους, πραγματικά τα αγαθά πολύ εκτιμούν για τον προμηθευτή μας

—— Λι Papageorge

Προμηθευτής Trustable στην Κίνα, πολύ ευτυχή να κάνει επιχειρήσεις με Lonrise.

—— Rohit Verma

Η καλή ποιότητα με την καλή τιμή, αυτό είναι την πρώτη φορά μου να αγοράσω τον εξοπλισμό από την Κίνα, γρήγορη παράδοση, DHL 3 ημέρες εμπειρία του Μεξικού, Νίκαια.

—— Varela του Sergio

Είμαι Online Chat Now

Αρχική ενότητα Oc-48c STM-16c ενοτήτων SFP-OC48-IR1= πομποδεκτών της Cisco SFP

Κίνα Αρχική ενότητα Oc-48c STM-16c ενοτήτων SFP-OC48-IR1= πομποδεκτών της Cisco SFP προμηθευτής
Αρχική ενότητα Oc-48c STM-16c ενοτήτων SFP-OC48-IR1= πομποδεκτών της Cisco SFP προμηθευτής Αρχική ενότητα Oc-48c STM-16c ενοτήτων SFP-OC48-IR1= πομποδεκτών της Cisco SFP προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Αρχική ενότητα Oc-48c STM-16c ενοτήτων SFP-OC48-IR1= πομποδεκτών της Cisco SFP

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Cisco
Πιστοποίηση: CE
Αριθμό μοντέλου: SFP-oc48-IR1

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 pc
Τιμή: Negonation
Συσκευασία λεπτομέρειες: Σφραγισμένος στην τσάντα
Χρόνος παράδοσης: 2-3 ΗΜΈΡΕΣ
Όροι πληρωμής: Western Union, L/C, T/T, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 1000 PCS/μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
μάρκα: CISCO Τύπος συσκευών: Ενότητα πομποδεκτών SFP (μίνι-GBIC)
Συντελεστής μορφής: Plug-in module Τεχνολογία συνδετικότητας: Ενσύρματο δίκτυο
Οπτικό μήκος κύματος: 1310 NM Ποσοστό γραμμών: Oc-48c/STM-16

 

Οπτικές ενότητες ενότητας STM-16c SFP SFP της Cisco SFP-OC48-IR1= αρχικές Cisco Oc-48c

 

 

SFP-oc48-IR1 επισκόπηση

 

 

SFP-oc48-IR1 είναι ένας συμβατός Oc-48 SFP οπτικός πομποδέκτης της Cisco και είναι εργοστάσιο που προγραμματίζεται εκ των πρότερων με όλα τα απαραίτητα στοιχεία διαμόρφωσης για τη συνεχή ολοκλήρωση δικτύων.

 

 

 

 

SFP-oc48-IR1 χαρακτηριστικά γνωρίσματα



Ενότητα πομποδεκτών τύπων συσκευών SFP (μίνι-GBIC) - ενιαίος τρόπος LC
Βυσματωτή ενότητα τύπου
Οπτικό μήκος κύματος 1310 NM
Στοιχεία - πρωτόκολλο συνδέσεων ATM, SONET/SDH
Ανώτατη απόσταση μεταφοράς 15 χλμ
Διαστάσεις (WxDxH) 1,37 εκατ. Χ 5,825 εκατ. Χ 1,352 εκατ.
Σχεδιασμένος για τον 1-λιμένα Oc-48c/STM-16 της Cisco κοινός το ATM προσαρμοστής λιμένων, κοινός προσαρμοστής λιμένων 2-λιμένων Oc-48c/STM-16c POS/RPR

 

 

 

SFP-oc48-IR1 προδιαγραφή

 

SFP-oc48-IR1 προδιαγραφή

Γενικό
Τύπος συσκευών Ενότητα πομποδεκτών SFP (μίνι-GBIC)
Τύπος Βυσματωτή ενότητα
Δικτύωση
Τεχνολογία συνδετικότητας Συνδεμένος με καλώδιο
Οπτικό μήκος κύματος 1310 NM
Ποσοστό γραμμών Oc-48c/STM-16
Ανώτατη απόσταση μεταφοράς 9,3 μίλια
Επέκταση/συνδετικότητα
Διεπαφές 1 X Oc-48c/STM-16 - LC single-mode Χ 2
Συμβατές αυλακώσεις 1 Χ SFP (μίνι-GBIC)
Διαστάσεις & βάρος
Πλάτος 0,6 μέσα
Βάθος 2.2 μέσα
Ύψος 0,4 μέσα
Περιβαλλοντικές παράμετροι
Ελάχιστη λειτουργούσα θερμοκρασία 23 °F
Ανώτατη λειτουργούσα θερμοκρασία 185 °F
Πληροφορίες συμβατότητας
Σχεδιασμένος για 1-λιμένας Oc-48c/STM-16 της Cisco κοινός το ATM προσαρμοστής λιμένων, κοινός προσαρμοστής λιμένων 2-λιμένων Oc-48c/STM-16c POS/RPR

 

 

Αρχική ενότητα Oc-48c STM-16c ενοτήτων SFP-OC48-IR1= πομποδεκτών της Cisco SFPΑρχική ενότητα Oc-48c STM-16c ενοτήτων SFP-OC48-IR1= πομποδεκτών της Cisco SFP

 

 

 

Σχετικά προϊόντα

 

 

 

SFP-10G-SR SFP-10G-LRM SFP-H10GB-CU3M

 

SFP-10G-ER SFP-10G-ER QSFP-H40G-CU3M

 

QSFP-H40G-CU0-5M QSFP-H40G-CU5M QSFP-4SFP10G-CU1M

 

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
LonRise Equipment Co. Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Yolanda

Τηλ.:: +8618258465246

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)