Να στείλετε μήνυμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΚάρτα διεπαφών δικτύων Ethernet

Κάρτα επέκτασης Huawei GPLF C+ που αφιερώνεται για MA5800 OLT

Πιστοποίηση
Κίνα LonRise Equipment Co. Ltd. Πιστοποιήσεις
Κίνα LonRise Equipment Co. Ltd. Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Είναι καλός προμηθευτής με την καλή υπηρεσία.

—— Mark Rejardest

Το LonRise αυτό είναι προμηθευτής αγαθών που είναι επιχείρηση αξίας.

—— Δαβίδ Vike Moj

Η πολύ ευχάριστη συνεργασία, πολύτιμος προμηθευτής, θα συνεχίσει να κρατά τη συνεργασία

—— Johnny Zarate

Κατά τη διάρκεια της παράδοσης τα αγαθά βλάφθηκαν από το DHL, αλλά LonRise τακτοποιεί τα νέα αγαθά σε μας έγκαιρους, πραγματικά τα αγαθά πολύ εκτιμούν για τον προμηθευτή μας

—— Λι Papageorge

Προμηθευτής Trustable στην Κίνα, πολύ ευτυχή να κάνει επιχειρήσεις με Lonrise.

—— Rohit Verma

Η καλή ποιότητα με την καλή τιμή, αυτό είναι την πρώτη φορά μου να αγοράσω τον εξοπλισμό από την Κίνα, γρήγορη παράδοση, DHL 3 ημέρες εμπειρία του Μεξικού, Νίκαια.

—— Varela του Sergio

Είμαι Online Chat Now

Κάρτα επέκτασης Huawei GPLF C+ που αφιερώνεται για MA5800 OLT

Κάρτα επέκτασης Huawei GPLF C+ που αφιερώνεται για MA5800 OLT
Κάρτα επέκτασης Huawei GPLF C+ που αφιερώνεται για MA5800 OLT Κάρτα επέκτασης Huawei GPLF C+ που αφιερώνεται για MA5800 OLT Κάρτα επέκτασης Huawei GPLF C+ που αφιερώνεται για MA5800 OLT Κάρτα επέκτασης Huawei GPLF C+ που αφιερώνεται για MA5800 OLT

Μεγάλες Εικόνας :  Κάρτα επέκτασης Huawei GPLF C+ που αφιερώνεται για MA5800 OLT

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Huawei
Πιστοποίηση: CE
Αριθμό μοντέλου: GPLF C+
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1unit
Τιμή: negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: πλαστική συσκευασία για αντιστατικό
Χρόνος παράδοσης: 2-3days
Όροι πληρωμής: Western Union, L/C, T/T, PayPal
Δυνατότητα προσφοράς: 100

Κάρτα επέκτασης Huawei GPLF C+ που αφιερώνεται για MA5800 OLT

περιγραφή
Ταυτότητα προϊόντων: GPLF C+ Όρος: Νέος με την εξουσιοδότηση αντικατάστασης 1Year
Αποστολή: DHL, UPS, TNT, Διαβιβάστε την ταχύτητα: 2.488Gbit/s
Τύπος διεπαφών: SC/PC Ανώτατος διαβιβάστε την απόσταση: 20km
Διαβιβάστε το μήκος κύματος: 1490nm Συσκευή: MA5800 X2, X7, X15, ΣΎΣΤΗΜΑ X17 NG OLT
Υψηλό φως:

Κάρτα επέκτασης Huawei GPLF

,

κάρτα διεπαφών δικτύων 1490nm Ethernet

,

Κάρτα διεπαφών δικτύων 20KM Ethernet

 

 

 

Επισκόπηση GPLF C+

 

Ο πίνακας υπηρεσιών Huawei GPLF είναι πίνακας διεπαφών 16 λιμένων GPON για MA5800-X2 MA5800-X7 MA5800-X15 MA5800-X17 OLT. Αυτός ο πίνακας συνεργάζεται με μια συσκευή ONU (οπτική μονάδα δικτύων) για να εφαρμόσει την πρόσβαση υπηρεσιών GPON.

Προδιαγραφή GPLF C+

Λιμένες υπηρεσιών
Λιμένας GPON 16-GPON λιμένας
Προδιαγραφή ενότητας GPON SFP
Τύπος C+ ενότητα: Αμφίδρομη οπτική ενότητα ένας-ινών, κατηγορία C+
Λειτουργούν μήκος κύματος Tx: 1490 NM, Rx: 1310 NM
Τύπος ενθυλάκωσης SFP
Ποσοστό λιμένων Tx: 2.488 Gbit/s, Rx: 1.244 Gbit/s
Οπτική δύναμη παραγωγής Minimun C+ ενότητα: 3.00 dBm
Μέγιστη οπτική δύναμη παραγωγής C+ ενότητα: 7.00 dBm
Μέγιστη ευαισθησία δεκτών C+ ενότητα: -32.00 dBm
Οπτικός τύπος συνδετήρων Sc
Τύπος οπτικής ίνας Single-mode
Οπτική δύναμη υπερφόρτωσης C+ ενότητα: -12.0 dBm
Αναλογία εξάλειψης 8,2 DB
Προδιαγραφές συσκευών
Διαστάσεις (W Χ Δ Χ Χ) 23,30 χιλ. * 257,90 χιλ. * 399,20 χιλ.
Κατανάλωση ισχύος και μέγιστο μέγεθος πλαισίων
Κατανάλωση ισχύος Στατικός: 25W Μέγιστο: 50W
Μέγιστο μέγεθος πλαισίων 2052 ψηφιολέξεις
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40°C σε +65°C

 

Συγκρίνετε με τα παρόμοια στοιχεία

 

Προδιαγραφή
H901GPHF/H902GPHF
H901GPUF
H901GPLF
H901GPSF
Ποσότητα λιμένων
16
16
16
16
Αποστολή της ικανότητας
40 Gbit/s
40 Gbit/s
40 Gbit/s
40 Gbit/s
Ποσοστό λιμένων
Προς τα πάνω: 1.244 Gbit/s
Προς τα πάνω: 1.244 Gbit/s
Προς τα πάνω: 1.244 Gbit/s
Προς τα πάνω: 1.244 Gbit/s
Προς τα κάτω: 2.488 Gbit/s
Προς τα κάτω: 2.488 Gbit/s
Προς τα κάτω: 2.488 Gbit/s
Προς τα κάτω: 2.488 Gbit/s
Μέγιστη διασπασμένη αναλογία
0,130555556
0,130555556
0,130555556
0,130555556
Επιτραπέζιο μέγεθος διευθύνσεων της MAC
131072
32768
32768
16384
Σίγουρο εύρος ζώνης
1238784 KBIT/s
1238784 KBIT/s
1238784 KBIT/s
1238784 KBIT/s
Τ-CONTs ανά λιμένα GPON
1024
1024
1024
1024
Βάρος ανά λιμένα GPON
128
128
128
128
Λιμένες ΠΟΛΥΤΙΜΩΝ ΛΊΘΩΝ ανά πίνακα
16384
16384
16384
16384
Λιμένες ΠΟΛΥΤΙΜΩΝ ΛΊΘΩΝ ανά λιμένα GPON
3872
3872
3872
3872
Ροές υπηρεσιών ανά πίνακα
16368
16368
16368
16368
9216-ψηφιολέξη τεράστια πλαίσια
Ναι
Αριθ.
Ναι
Αριθ.
Routes/ARP επιτραπέζιο μέγεθος
196608
196608
196608
65536
Προϋπολογισμός δύναμης ανά λιμένα GPON
Κατηγορία B+ (28 DB, πιό κοινά)
Κατηγορία C+ (32 DB, μακροχρόνια μετάδοση προσιτότητας)
Κατηγορία C++: 35 DB
Εύρος ζώνης ανά τ-CONT
1 MBIT/s (στον ελάχιστο τρόπο καθυστέρησης)
128 KBIT/s (στο μέγιστο τρόπο χρήσης εύρους ζώνης)
Πίνακας υπηρεσιών Huawei GPLF και περισσότερος πίνακας υπηρεσιών
GPBD
8GPON λιμένας (οπτική ενότητα SFP: Κατηγορία B+, C+, C++), έκδοση 802/805/806/807
GPBH
8GPON λιμένας (οπτική ενότητα SFP: Κατηγορία B+, C+, C++), έκδοση 806/807
EPBD
8EPON λιμένας (οπτική ενότητα SFP: PX20+), έκδοση 802/808/809
EPSD
8EPON λιμένας (οπτική ενότητα SFP: PX20+),
GPFD
16GPON λιμένας (οπτική ενότητα SFP: Κατηγορία B+, C+, C++),
EPFD
16EPON λιμένας (οπτική ενότητα SFP: PX20+),
XGBD
λιμένας 8*10G GPON (οπτική ενότητα SFP: Ν2 XGPON N1/XGPON),
XEBD
λιμένας 8*10G EPON (οπτική ενότητα SFP: 10GEPON PRX30/10GEPON PR30),
GPHF
Λιμένας 16 GPON (οπτική ενότητα SFP: Κατηγορία B+, C+, C++),
GPSF
Λιμένας 16 GPON (οπτική ενότητα SFP: Κατηγορία B+, C+, C++),
GPLF
Λιμένας 16 GPON (οπτική ενότητα SFP: Κατηγορία B+, C+, C++),
EPHF
Λιμένας 16 EPON (οπτική ενότητα SFP: PX20+),
XEHD
λιμένας 8 10G EPON (οπτική ενότητα SFP: PX30 PRX30),
XELD
λιμένας 8 10G EPON (οπτική ενότητα SFP: PX30 PRX30),
XGHD
8 λιμένας xg-PON (οπτική ενότητα SFP: XGPON N1),
XGLD
8 λιμένας xg-PON (οπτική ενότητα SFP: XGPON N1),
XGLF
Λιμένας 16 xg-PON (οπτική ενότητα SFP: XGPON N1),
XGSF
Λιμένας 16 xg-PON (οπτική ενότητα SFP: XGPON N1),

 

 

Κάρτα επέκτασης Huawei GPLF C+ που αφιερώνεται για MA5800 OLT 0

 

Κάρτα επέκτασης Huawei GPLF C+ που αφιερώνεται για MA5800 OLT 1

Κάρτα επέκτασης Huawei GPLF C+ που αφιερώνεται για MA5800 OLT 2

Κάρτα επέκτασης Huawei GPLF C+ που αφιερώνεται για MA5800 OLT 3

 

Αποστολή

Κάρτα επέκτασης Huawei GPLF C+ που αφιερώνεται για MA5800 OLT 4

 

Στοιχεία επικοινωνίας
LonRise Equipment Co. Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mrs. Laura

Τηλ.:: +86 15921748445

Φαξ: 86-21-37890191

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα