Τόπος καταγωγής: Κίνα PSR150-A1-D
Μάρκα: Huawei PSR150-A1-D
Πιστοποίηση: CE PSR150-A1-D
Αριθμό μοντέλου: Psr150-Α1-δ
Εγχειρίδιο χρηστών ενοτήτων δύναμης H3C SecPath psr150-Α1-δ Huawei - 6W102
περιγραφή
λεπτομέρεια: Μοντέλο ισχύος εναλλασσόμενου ρεύματος 150W Κατάσταση των προϊόντων: Απόθεμα, χρησιμοποιούμενο
Λειτουργία: Συγκεντρωτικό, QoS, Υποστήριξη VLAN, SNMP, LACP Εγγύηση: Ένα χρόνο
Υπόθεση: 100% αρχική μάρκα Κατασκευαστής: HUAWEI
Μέγεθος (W x D x H): 420x220x43,6 χιλιοστά Υποκατηγορία: Gigabit Ethernet
Επισημαίνω:
Ενότητα δύναμης H3C Huawei
Ενότητα δύναμης διακοπτών SecPath
Ενότητα δύναμης Huawei Ethernet
H3C SecPath PSR150 - A1 & PSR150 - D1 Εγχειρίδιο χρήσης μονάδων ισχύος - 6W102
Οι εν λόγω μονάδες ισχύος έχουν τα ακόλουθα χαρακτηριστικά:
· Παροχή προστασίας από υπερτάσεις εξόδου, βραχυκύκλωμα, υπερστροφή και υπερετμοκρασία.
Άρθρο Προδιαγραφές
Περιοχή ονομαστικής τάσης
· PSR150-A1
- Ναι. Εισαγωγή εναλλασσόμενου ρεύματος:100 VAC έως 240 VAC @ 50 Hz ή 60 Hz
- Ναι. Συνεχή είσοδος:240 ΔΕΔ
· PSR150-D1: ¥48 VDC έως ¥60 VDC
Μέγιστο εύρος τάσης
· PSR150-A1
- Ναι. Εισαγωγή εναλλασσόμενου ρεύματος:90 VAC έως 264 VAC @ 47 Hz ή 63 Hz
- Ναι. Συνεχή είσοδος:192να290 ΔΕΔ
· PSR150-D1: ¥36 VDC έως ¥72 VDC
Τεχνική ένταση 12 V
Μέγιστο ρεύμα εξόδου 12.5 Α
Μέγιστη ισχύς εξόδου 150 W
Μέγεθος (H)×W× Δ) 41.1×101.6×177 mm (1,62 × 4 × 6,97 ίντσες)
Θέρμανση αποθήκευσης -40°C έως +70°C (~40°F έως +158°F)